Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: [ROOT]/images/skolenie

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Aktuality - SCU.sk

CHEER CLINIC 1

Posledný augustový víkend sa vo Zvolene konala prvá edukačná aktivita pre tanečné a športové kluby z celého Slovenska CHEER CLINIC 1.

Bola určená svojim zameraním na štatutárov klubov, vedúcich krúžkov ale aj trénerov cheerleadingu. Okrem teoretických prednášok o ekonomických a právnych náležitostiach v oblasti športových organizácii mali účastníci možnosť zoznámiť sa so základnými informáciami o cheerleadingu - divízie, kategórie, názvoslovie, terminológia, pravidlá súťaží aj pravidlá bezpečnosti. Lektormi školenia boli špičkoví odborníci v jednotlivých oblastiach, s ktorými SCÚ spolupracuje. Praktickú časť školenia a odbornú časť priamo z cheer prostredia zabezpečili Zuzana Niščáková a Andrea Paňko - prezidemtka a viceprezicentka SCÚ.

Vo veľmi krátkom čase všetkých cheer nadšencov na Slovensku čakajú ďalšie edukačné aktivity - školenie trénerov pre 'MODULY' - inovatívna forma vyučovania telesnej výchovy na I.stupni ZŠ ( 10.9. ) a školenie na získanie 'D' trénerskej licencie cheerleadingu (17.-18.9.) so zahraničnými odbornými lektormi.

Edukačné aktivity sú naplánované aj v nasledujúcich mesiacoch online aj prezenčnou formou v spolupráci s Narodným športovým centrom v mesiacoch október a január. V januári nás čaka aj ďalšia trénerská licencia - rezervujet si víkend 21.-22.1.2023.

 

{gallery}skolenie{/gallery}

  • Videní: 286