Aktuality - SCU.sk

STUNT CAMP PRAHA

Prvu októbrovu sobotu vycestovala skupina vyse tridsiatich sportovcov SCU na skvelý tréningový workshop STUNT CAMP do Prahy.

Monarchs Bratislava a F.R.E.S.H. Zvolen využili príležitosť trénovať s jedným z TOP svetových odborníkov na cheerleading americkým trénerom, porotcom, motivátorom, viacnásobným majstrom USA Kyle Pappasom. Naučiť sa najnovšie trendy v cheere je veľmi dôležité pre získanie správnej a bezpečnej techniky predvádzania stuntov, čo bolo aj hlavnou náplňou tréningov. Atmosféra v telocvični bola skvelá, veľa užitočných informácii a zaujímavých prvkov si osvojili všetci účastníci.

 Zuzana Niščáková - prezidentka SCÚ a Kyle Pappas uzatvorili  dohodu o spolupráci a už v marci  2023 sa môžete tešiť na Kylea aj na Slovensku. 

Počas zahraničného výjazdu prebehlo aj stretnutie Prezídia ČACH s prezidentkou SCÚ Zuzanou Niščákovou, na ktorom boli prejednané viaceré otázky vzájomnej spolupráce v oblasti dokumentov a pravidiel, organizácie súťaží, financovania činnosti, a tiež samozrejme možnosti v oblasti vzájomnej pomoci pri zabezpečení vzdelávacích aktivít. 

Prvý STUNT CAMP na Slovensku pre všetky kluby, trénerov a športovcov sa bude konať 22.10. vo Zvolene, taktiež so zahraničnými lektorkami. Informácie nájdete v kalendári podujatí na našom webe www.scu.sk.

  • Videní: 238